Curriculum Vitae

Opleiding

2010 - 2014

Opleiding Theatermaker / Techniek & Theater, specialisatie lichtontwerp

Academie voor Theater en Dans, Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten

Diploma behaald in 2014 - Bachelor of Theatre / Light Design

 

2005 - 2010

HAVO 

Sint-Janslyceum te ’s-Hertogenbosch

Diploma behaald in 2010

 

 

Lichtontwerp 

2019

Todesangstschrei

De laatste getuigen

Good Hope - South African Road Trip

Peachez

Vrouwen op de rand van een zenuwinzinking

Permanent Destruction - The HM Concert

Turan Dokht

Noem het maar liefde

Marvellous (i.s.m. Uri Rapaport)

 

2018

Alone @ Home

The Addams Family (i.s.m. Uri Rapaport)

Expeditie Eiland (i.s.m. Uri Rapaport)

Driving Miss Daisy

Voorlopig voor altijd

Schuld

Kruistocht in spijkerbroek

Kikker en de vallende ster

She Loves Me

Thijl (i.s.m. Uri Rapaport)

Permanent Destruction – The SK Concert

Stuk Ongeluk

Vanaf nu is het van jou

De onzichtbare man

La Pretenza

Rodé

De kleine zeemeermin

2017

Rundfunk

Shock

The play that goes wrong

Welterusten kleine beer

De dood van Ricky Martin

De waanzinnige boomhut van 13 verdiepingen

Slippers

Dans met de 7 sluiers

De Advocaat (& belichter tour) 

Death Speaks (& belichter tour / i.s.m. Uri Rapaport) 

De OmZieners 

2016

Twinkel Twinkel 

Watskeburt?! (i.s.m. Uri Rapaport) 

Harrie let op de kleintjes 

Vals (& belichter tour) 

Terugkeer van de muur 

Winnen is belangrijker dan meedoen 

Dansen met de vijand 

Tommy Cooper (& belichter tour) 

Graceland (i.s.m. Uri Rapaport) 

Dr. Jekyll and Sister Hyde (i.s.m. Uri Rapaport) 

Titanic (& belichter tour)

 

2015

Lof der zotheid (i.s.m. Uri Rapaport) 

Fantastische Meneer Vos

The Woods 

Boy 7 (& belichter tour)

 

2014

Judee Sill (& belichter tour) 

Arbeid Adelt (& belichter tour) 

Limbo  

Evita (& belichter tour) 

The show must go on 

 

2013

Icarus (& belichter tour) 

De Gruffalo 

Sameplace 

Hair (& belichter tour) 

 

2012

OPROER 

De bruiloft van Ozlem (& belichter tour) 

 

Assistent lichtontwerp / Operator

2017

Stefan Dijkman                      Hendrik Groen

Stefan Dijkman                      Wat ik moest verzwijgen

Catharina Scholten               Ifigeneia Koningskind       

Arts Umbrella                        Chorus                                            

2015

Uri Rapaport                          Opvliegers 

Catharina Scholten               Oeroeg  

Yaron Abulafia                       A walk above 

Uri Rapaport                          Zij is de baas! 

Uri Rapaport                          Death Speaks  

 

2014

Yaron Abulafia                       Please be seated

Yaron Abulafia                       Kimisis 

 

2013

Uri Rapaport                          Maar je krijgt er wel...

Overige werkervaring

2017

Video operator

Gala Jubileumconcert Joke Bruijs 

Ballroom Dreams

2016 

Belichter & operator (opstart)

De Kabouter 

 

2015 - 2016

Belichter, operator & 1ste inspiciënt (tour)

Raad eens hoeveel ik van je hou 

 

2013 - 2016

Oproepkracht lichtoperator & technisch medewerker 

Bridge Event Facilities 

 

2011 - 2015

Allround technisch medewerker 

Karavaan 

2011 - 2014

Technisch producent

Flam! (Basis for live Art i.s.m. Arti)

2012

Followspot caller

Ich war noch niemals in New York 

Ich war noch niemals in New York

2009 - 2010

Allround technisch medewerker 

Koningstheater te ‘s-Hertogenbosch 

Onderzoeksstages 

2012

Andrew Voller

Ich war noch niemals in New York 

 

Uri Rapaport

De Meeuw 

Aspects of Love  

 

 

Overig

Won als enige student buiten de Verenigde Staten het ETC Sponsorship voor de LDI conferentie in november 2013 te Las Vegas. Volgde aldaar een speciaal programma samengesteld door ETC (Electronic Theatre Controls).

 

Schreef in het laatste jaar aan de opleiding Theatermaker / Techniek & Theater de afstudeerscriptie "Hoe ontwikkel je een themapark in Nederland, met theater als hoofdattractie?" Dit onderzoek is begeleid door Karel Willemen, senior designer bij de Efteling.

 

Rundfunk

Toneelgroep Maastricht

Bos Theaterproducties

Toneelgroep Maastricht

De Kernploeg

Naomi Velissariou / Theater Utrecht

World Opera Lab

Toneelgroep Maastricht

Bos Theaterproducties

 

Bos Theaterproducties

TEC Entertainment

Rick Engelkes Producties

Senf Theaterpartners

Vrijdag en Sandifort

Dommelgraaf & Michiel Morsinkhof

Nationaal Jeugd Musical Theater

Theater Terra

De Kernploeg

Stichting LustrumOpera

Naomi Velissariou / Theater Utrecht

De Komedie Compagnie / Theater Elckerlyc Antwerpen

Maaike Ouboter

Theater Artemis

Frascati Producties / Toneelgroep Oostpool

Simone Heijloo

Theater Terra

 

 

Senf Theaterpartners

Dommelgraaf & Michiel Morsinkhof

Bos Theaterproducties

Theater Terra

Jan Hulst & Kasper Tarenskeen

Meneer Monster

Bos Theaterproducties / DeLaMar Theater

World Opera Lab

Toneelgroep Maastricht

De Doelen Rotterdam

Joseph Wresinski Cultuur Stichting

 

Ageeth de Haan / De Doelen

Bos Theaterproducties

Jon van Eerd's Pretpakhuis

Dommelgraaf & Michiel Morsinkhof

Sanne Verkaaik / Grand Theatre Groningen

Ten Cate Theater

Janke Dekker Producties

Toneelgroep Maastricht

Leoni Jansen / Wereldtheater

B-Movie Orchestra 

Brabants Muziek Theater

 

De Doelen Rotterdam 

Meneer Monster

Frascati Producties / Jan Hulst

Dommelgraaf & Michiel Morsinkhof

 

Sluysmans & Van Warmerdam 

Ten Cate Theater i.s.m. Lieve Vrouw Amersfoort

VerwendNest i.s.m. Veenfabriek

Brabants Muziek Theater

Team Tony

 

Brabants Muziek Theater

Meneer Monster

Team Tony

Brabants Muziek Theater

 

Breekgoed i.s.m. Amsterdamse Bos 

Anne Maike Mertens / Rozentheater

 

Bos Theaterproducties

Senf Theaterpartners

Het Nationale Theater

IT's Festival

Rick Engelkes Producties

Bos Theaterproducties

Hessisches Staatsballett (DU)

De Rode Boksbal (Bastiaan Ragas)

De Doelen Rotterdam

 

New Movement Collective (UK)

Konstantin Koukias i.s.m. Splendor

 

De Rode Boksbal (Bastiaan Ragas)

 

De Doelen Rotterdam

Koorbiënnale Haarlem

Theater Terra

 

 

 

Theater Terra

 

 

 

Evenementen

 

 

 

Reizend locatie theaterfestival 

 

 

 

Live performance art festival

 

Stage Entertainment (Oberhausen) 

Stage Entertainment (Zürich)

 

 

Stage Entertainment (Zürich)

 

Dirk Tanghe / Het Paleis (Antwerpen)

Stage Entertainment (NL)